Athenaeum. Polskie Studia Politologiczne


www.pogranicze.uni.opole.pl

Plany zajęćProsimy wszystkich studentów naszego instytutu o zapoznanie się z planami zajęć.
Ostatnia aktualizacja 29.09.br. (czwartek), godz. 8:00.Dzień Adaptacyjny w Instytucie PolitologiiDrodzy studenci I roku,

W imieniu dyrekcji Instytutu Politologii witamy wszystkich studentów I roku w murach naszej Alma Mater Opoliensis i zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Adaptacyjnym, który odbędzie się 30 września 2016 roku.

W trakcie Dnia Adaptacyjnego przedstawiciele dyrekcji oraz studenci przekażą Wam niezbędne informacje dotyczące spraw organizacyjnych oraz zapoznają Was ze specyfiką studiów na Waszym kierunku.


Rekrutacja na studia podyplomowe Administrator Bezpieczeństwa InformacjiPlany zajęć - studia doktoranckieProsimy studentów studiów doktoranckich o zapoznanie się z planem zajęć na semestr zimowy.
Rekrutacja trwa

Sukces naukowy dra Marka ChylińskiegoMiło nam poinformować, że Rada Naukowa Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego w dniu 14 lipca 2016 r. podjęła uchwałę o nadaniu Panu dr. Markowi Chylińskiemu stopnia naukowego doktora habilitowanego nauk społecznych, w dyscyplinie nauki o mediach. Jest to pierwsza w Polsce habilitacja w nowej dyscyplinie nauki o o mediach. Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów i satysfakcji z kariery naukowej.

Obrona pracy doktorskiej mgr Malwiny PopiołekDziekan i Rada Wydziału Historyczno–Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego zawiadamiają, że dnia 28 czerwca 2016 r. o godz. 10:00 w sali 15 Collegium Civitas Uniwersytetu Opolskiego, ul. Katowicka 89, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Malwiny Popiołek.

Harmonogram egzaminów w sesji letniej 2015/2016Szczegółowy harmonogram w rozwinięciu wiadomości.


Strona 1 z 37
Instytut Politologii

ul. Katowicka 89, 45-061 Opole
tel. (077) 452-74-60
fax (077) 452-74-69
e-mail: politologia@uni.opole.pl
admin: paradowski@uni.opole.pl
dol